Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

Beauty sada ANTI-AGING pre zrelú pleť

Beauty sada ANTI-AGING pre zrelú pleť
NOVÉ
AKCIA

Beauty sada ANTI-AGING pre zrelú pleť

Vaša cena: 74,93 €
Bežná cena: 99,90 €
Dostupnosť: Skladom
Model: 7777
Výrobca: Börlind GmbH.
Certifikáty: Certifikát Eco Certifikát Cse Certifikát Vegan
  • S výťažkami z rastlín
    z certifikovaného organického pestovania
  • Vlastná minerálna voda bohatá na stopové prvky
  • Účinnosť potvrdená
  • Bež živočíšnych výťažkov
  • Bez minerálnych derivátov
Made in Black Forest

 BEAUTY SADA ANTI-AGING pre zrelú pleťIntenzívna starostlivosť na ošetrenie zrelej a náročnej pleti. Spevňuje, vyhladzuje a regeneruje.

 

Beauty sada ANTI-AGING pre zrelú pleť obsahuje:

BEAUTY SHOT Intenzívny koncentrát Anti-aging 15ml

BEAUTY MASKA Anti aging krémová maska 50ml

 

BEAUTY SHOT Intenzívny koncentrát Anti-Aging Revitalizér 15ml
Beauty Shot Intenzívny koncentrát Anti-Aging Revitalizér predstavuje okamžitú dávku vysoko koncentrovaných aktívnych látok určených pre zrelú pleť. Spevňuje, revitalizuje pokožku pleti. Szechuan korenie a olej zo stromu Pistácie regeneruje náročnú zrelú pleť, efektívne redukuje vrásky, pre viac mladistvý vzhľad a pevnejšie kontúry tváre. Vysoko koncentrované ingrediencie dosahujú viditeľné výsledky starostlivosti už za krátku dobu používania - redukcia viditeľných vrások už po prvej aplikácii. Ide o nemastnú konzistenciu, ktorá sa rýchlo vstrebe a penetruje až do hĺbky pleti.
Aplikácia: stlačte pumpu dávkovača a aplikujte koncentrát na vopred vyčistenú pleť a ponechajte, kým sa úplne vstrebe. Následne naneste krém podľa typu pleti.


ANTI-AGING Krémová maska
Intenzívna maska na ošetrenie zrelej a náročnej pleti. Spevňuje, vyhladzuje a regeneruje. Szechuánske korenie a olej zo stromu Pistácie stimuluje bunkovú regeneráciu a poskytuje posilňujúci účinok pleti. Kontúry pleti a vrásky sú viditeľne vyhladené a účinne spevnené, s viditeľnými výsledkami a dlhodobými účinkami na pleť. Výsledkom je omladená pleť, plná života.
Aplikácia: nanášajte na vyčistenú pleť, vynechajte oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 - 15 minút, následne jemne vmasírujte. Nezmývajte, maska sa kompletne absorbuje do pokožky. Aplikujte 1 - 2 krát týždenne.

 100% - bez parabénov, parafínov, silikónov, PEG, SLS, SLES, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenín, syntetických vôní a farbív, konzervačných látok, nanočastíc.
100% - bez živočíšnych výťažkov. Bez testovania na zvieratách.
 
Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu
 
Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu získanú z prameňa v Čiernom lese/Schwarzwalde z hĺbky 165m, bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok. Voda nie je chemicky ošetrená.
 

Krajina pôvodu - Nemecko.

...importovať a vypísať ingrediencie...