Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

STAROSTLIVOSŤ O VLASY AMB

Podkategórie:

 

Prírodná starostlivosti o vlasy ANNEMARIE BORLIND prináša okrem čisto prírodného zloženia šampónov aj  produkty v podobe kondicionérov a masky. Všetky produkty vlasovej starosstlivosti sú bez akýchkoľvek chemických a škodlivých látok,bez sulfátov, minerálnych olejov, silikónov, PEG a pod.

Všetky zložky použité v týchto produktoch sú z bio kontrolovaného pestovania


Hlavné zložky:

Javorový sirup - cukor obsiahnutý v javorovom sirupe penetruje do hĺbky vlasovej štruktúry, dodáva obrovské množstvo hydratácie a spevňuje vlasy zvnútra von.

Sodium PCA je prirodný komponent ľudskej pokožky, má silnú schopnosť viazania vlhkosti vo vlasoch a redukuje elektrizovanie vlasov.


Extrakt z lipového kvetu vytvára ochranný film, dodáva vlasom objem.


Pšeničný proteín viaže vlhkosť, posilňuje, dodáva vlasom lesk a pružnosť.


Aloe vera poskytuje vlasom obrovské množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín.


 

Natural Care Komplex© v šampónoch obsahuje javorový sirup, aloe vera a Aquarich© - pozostávajúci z        čierneho ovsa  a lecitínu viaže vlhkosť, posilňuje vlasy zvnútra von, aminokyseliny opravujú poškodené vlasydodáva obrovské množstvo hydratácie, dodáva leskukľudňuje pokožku hlavy a vylepšuje štruktúru vlasu.

Natural Oil Komplex© v kondicionéroch a maske obsahuje pracaxi  a mandľový olej   vyhladzuje povrch vlasu, upokojuje pokožku hlavy, pomáha viazať vlhkosť a vlasy sú tak lesklé, menej lámavé a ľahko sa rozčesávajú.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: