Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

SUN SLNEČNÁ OCHRANA AMB

SUN - Spoľahlivá certifikovaná UV ochrana

Annemarie Börlind certifikovaná slnečná kolekcia na prírodnej báze obsahuje kombináciu látok a vysoko účinných ochranných filtrov, ktoré spĺňajú najnovšie štandardy Európskej komisie na ochranu proti UVA a UVB slnečným lúčom. Zaisťuje taktiež dokonalú ochranu pokožky pred vznikom alergických reakcií na slnečné žiarenie. Slnečná starostlivosť založená na prírode bez živočíšnych výťažkov, bez konzervačných látok, bez syntetických farbív a vôní, bez nanočastíc, bez silikónov, bez PEG, emulgátorov a parafínov.

Zdokonalená (pokroková) starostlivosť o pleť s vysoko efektívnou ochranou, vodeodolná a dermatologicky testovaná slnečná kozmetika. Poskytuje intenzívnu ochranu celej rodiny.

1.     Zosilnená ochrana
Nová ingrediencia, extrakt z rias Kombu, účinne chráni pokožku pred UV poškodením. Tieto riasy Kombu rastú v prílivových oblastiach, kde sú dlhé hodiny vystavené silnému slnečnému žiareniu počas nízkeho prílivu. Na svoju ochranu si vyvinuli svoj vlastný prírodný slnečný ochranný systém. Tento unikátny prírodný zázrak obsahujú práve slnečné produkty od Annemarie Börlind.


2.    Ochrana pred voľnými radikálmi
Prírodný komplex z Rakytníka rešetliakového a Vitamín E zabraňujú predčasnému starnutiu pleti a pôsobia proti vplyvom voľných radikálov. Podporujú prirodzenú bunkovú regeneráciu pleti. Rakytník je zdrojom mnohých cenných látok dôležitých pre zdravie a krásu. Obsahuje vitamíny E, F, P, K, A, B a C – a hlavne karotén. Dôležitý je i vysoký obsah vitamínu C a E, ktorý je významný antioxidant.


3.    Hydratácia
Vysoko účinné rastlinné látky dopĺňujú stratu vlhkosti pred, počas a po vystavení pokožky slnečnému žiareniu

 

Dôležité ingrediencie pre hydratáciu a pružnosť pokožky, anti-aging a ukľudňujúci efekt:

Sorbitol - Prírodný cukor, ktorý zlepšuje obsah vlhkosti v koži.

Panthenol - Upokojuje podráždenú a začervenanú pokožku. Viaže vlhkosť v pleti.

Vitamín E - Zvyšuje odolnosť pokožky, zvyšuje metabolizmus a znižuje predčasné starnutiu kože spôsobené voľnými radikálmi.

Extrakt z rias Kombu - Extrakt z bunkovej steny tejto riasy je bohatý na vitamíny A, E, a špeciálne lipidy, ktoré chránia pokožku proti poškodeniu UV žiarením.

Radicare - Tento komplex sa skladá z medovky, extraktu z jačmeňa a rutín derivát.

Extrakt z medovky - Obsahuje vysoký podiel kyseliny rozmarínovej a je jedným z najúčinnejších prírodných "chytačov" radikálov.

Extrakt z jačmeňa - Selenium, magnézium a zinok podporujú enzymatický rozklad voľných radikálov.

Rutin derivát - V spojitosti s kyselinou rozmarínovou bojujú proti voľným radikálom a majú tak intenzívny účinok proti predčasnému starnutiu.

Sea buckthorn olej - Bojuje proti predčasnému starnutiu s vitamínom E a beta karoténom.

Myší chvost - Obsahuje cenný chamazulen, ktorý má protizápalový účinok. Upokojuje citlivú a suchú pokožku.

 

 

Od roku 2013, EU-Cosmetic regulations 1223/2009 vyžadujú identifikáciu nano-častíc na INCI liste. Prírodná kozmetika Annemarie Borlind odmieta používať nanotechnológiu vo všetkých svojich produktoch. Slnečná kozmetika Annemarie Borlind nebsahuje  Zinc Oxid a Titanium Dioxide v nano-časticiach.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: