Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

O značke


Annemarie Lindner, zakladateľka spoločnosti

Michael Lindner, syn zakladateľky spoločnosti

V súčasnosti je vo vedení spoločnosti už 3. generácia rodiny Lindnerovcov, Alicia a Michael (vľavo)

 

Spoločnosť Annemarie Börlind sa drží tohto princípu už viac ako 58 rokov, produkovaním najlepšej pleťovo kompatibilnej prírodnej kozmetiky. Produkty sú vytvorené pre každý typ pleti a každý pleťový problém s veľkou dávkou rastlinných ingrediencií, bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov a silikónov. Rastlinné látky pochádzajú prevažne z kontrolovaného, organického pestovania rastlín. Používajú sa iba vysoko kvalitné suroviny, hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktívne ingrediencie z mora  a prvotriedne vitamíny. Vodu, ktorú používame v našich výrobných procesoch pochádza z našich vlastných zdrojov, z prameňa “Walter-Lindner-Spring”, ktorý sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku, známym pre jeho liečivú silu. Táto voda nie je chemicky ošetrená, preto je bohatá  na minerály ako napríklad draslík, magnézium, kalcium, zinok známych pre ich podporné vlastnosti pre pokožku.


Naše oddelenie vedy a výskumu neustále hľadá nové ingrediencie z celého sveta, ktoré by mohli byť použité v starostlivosti o pleť a vylepšili by tak jej funkcie. Technika a technológia výroby našich produktov je veľmi prísna a neustále ju vylepšujeme, aby sme zachovali tie najvyššie štandardy kozmetického priemyslu. Tento prístup je potvrdený dlhým listom ocenení, ktoré sme získali. Naše požiadavky, záväzky a smernice kvality sú certifikované certifikátom EcoControl. Ako jeden z našich sľubov zákazníkom, odmietame testovať produkty na zvieratách alebo používať geneticky modifikované ingrediencie. Účinnosť a pleťová kompatibilita našich produktov je dermatologicky potvrdená. Svojou kvalitou a účinnosťou si táto prírodná kozmetika získava svojich nadšencov už viac ako 50 rokov vo viac ako 30 krajinách sveta.

V snahe získať vašu dôveru, nikdy nepoľavíme a neznížime naše štandardy.

V mene spoločnosti a celého tímu

Michael Lindner

 

HISTÓRIA RODINY A ZNAČKY

1946

  
Annemarie Lindner je priekopníčkou prírodnej kozmetiky. Jej vlastné kožné problémy ju priviedli k tomu, aby si po vojne vybrala profesiu kozmetologičky, výrobu prírodnej kozmetiky a neskôr aj predaj. 

1959
 
Spoločnosť Annemarie Börlind bola založená pred 50 rokmi, 1. Januára 1959.
Zakladateľkou spoločnosti je dnes už  90. ročná Annemarie Lindner a Hermann Börner, kedy spojením dvoch mien vznikol názov spoločnosti Börlind. Už od samého začiatku videla Annemarie Lindner v rastlinných extraktoch prírodné kozmetické účinky.

1978
 
Vo februári 1978, vedenie rodinného podniku preberá syn Annemarie Lindner, ktorý úspešne vedie firmu dodnes.

1985 
 
Koncom roka 1985 Annemarie Lindner oficiálne odchádza do dôchodku, ale naďalej je činná a do dnešného dňa je aktívna ako nezávislý poradca, obzvlášť pri zdokonaľovaní a rozvoji produkcie.

1987
  
V roku 1987 Annemarie Lindner založila spoločnosť DADO-cosmed GmbH s cieľom poskytnúť prírodnú starostlivosť ľuďom s kožnými problémami. 

1998 
 
Michael Lindner bol ocenený cenou za prínos k štátnej ekonomike

2005
 
V septembri 2005, 2 dni pred 85. narodeninami Annemarie Lindner získala Oskara v New Yourku „Natural Legacy Award“ za jej celoživotné úsilie a prínos v oblasti prírodnej kozmetiky.

2009
 
50 rokov Annemarie Börlind nepredstavuje len skvelú kozmetickú značku, znamená tiež príbeh úspešného rodinného biznisu, ktorý sa začal pred 50 rokmi. 
Rodinná firma sa stále radí medzi popredných výrobcov prírodnej kozmetiky na svete. Medzi prominentných užívateľov produktov patria aj Hollywoodske hviezdy ako Nicole Kidman, Kate Winslet, Renée Zellweger

2009
  
Annemarie Börlind sa stalo oficiálnym dodávateľom Miss Nemecko.

2010
  
Annemarie Börlind zvýšila svoj podiel na trhu na 20%, čím si držia najlepšie 1. miesto v predajnosti  pleťovej prírodnej na domácom nemeckom trhu.

2010
  
Annemarie Lindner oslávila svoje 90.narodeniny. Napriek svojmu dôchodkovému veku bola neustále aktívnym členom rodinného biznisu a stále ľudí prekvapovala jej krásnym, oslnivým vzhľadom.

2016

  

Annemarie Lindner sa nedožila svojich 97 rokov. Zomrela 18. februára 2016. 

2017

V súčasnosti je vo vedení spoločnosti už 3. generácia Lindnerovcov, ktorá úspešne vedie biznis a značka Annemarie Börlind sa celosvetovo radí  medzi TOP luxusnú prírodnú kozmetiku vo svete.